PROMOCJE

PAKIETY PROMOCYJNE

PAKIET NA OKOLICĘ OKA I SZYJĘ

3 zabiegi JALUPRO to pełna terapia, która intensywnie regeneruje skórę i pobudza produkcję kolagenu.

Cena pakietu to 950zł, co oznacza oszczędność 350zł !!!

Wskazaniem do zabiegu JALUPRO jest:

skóra odwodniona, zniszczona , wiotka

zmarszczki

utrata elastyczności i jędrności

JALUPRO jest stymulatorem tkankowym na bazie kwasu hialuronowego i odpowiednich aminokwasów. Ich zadaniem jest poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie ilości kolagenu, elastyny, naczyń krwionośnych i endogennego kwasu hialuronowego.

Zabiegi przeprowadza się w odstępach 2 tygodni. Poprawa jakości skóry jest widoczna już po zakończonej serii, ale nasila się w kolejnych miesiącach.

Oferta ważna do 15 marca 2022

PAKIET PROMOCYJNY

2 ZABIEGI LIPOLIZY PODBRÓDKA + 2 ZABIEGI LIFTINGUJĄCE SZYJĘ

Cena pakietu 990zł , co oznacza oszczędność 350zł

Lipoliza podbródka to szybki i bezbolesny zabieg, który redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w tej okolicy.  Połączenie z zabiegami mezoterapii igłowej stymulatorem tkankowym na bazie polinukleotydów w obszarze szyi i żuchwy , daje efekt poprawy owalu twarzy, wysmuklenie szyi i poprawę kondycji skóry w tym obszarze.

Oferta ważna do 15 marca 2022

 

 

 

 

 

 

PAKIET PROMOCYJNY

TWARZ, SZYJA I DEKOLT

Zabieg Perfoskin Hyalual – cena promocyjna 650zł, co oznacza oszczędność 150zł

Perfoskin Hyalual jest zabiegiem dedykowanym na wszystkie objawy starzenia: zmarszczki, rozszerzone pory, utrata jędrności, przebarwienia i popękane naczynka.

Procedura wykorzystuje siłę stymulatora tkankowego na bazie kwasu hialuronowego i bursztynowego oraz mikronakłuwania . Skóra kilka dni po zabiegu zaczyna wyglądać promiennie, jest dobrze napięta i nawilżona. Stymulacja kolagenu i elastyny trwa jednak znacznie dłużej, dzięki czemu efekty się pogłębiają

Oferta ważna do 15 marca 2022

PAKIET PROMOCYJNY

3 ZABIEGI ANTYCELLULITOWE + 1 ZABIEG LIPOLIZY 

Pakiet skierowany jest do Klientek, które mają zarówno problem z cellulitem na udach, jak również z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Cena promocyjna 990zł , co oznacza oszczędność 400zł

Lipoliza to zabieg, którego celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i usunięcie ich zawartości. Pomimo procedury wymagającej użycia cienkiej igły, zabieg nie jest bolesny.

Cellulit jest uciążliwy do usunięcia, ale preparat Alidya posiada specyficzny skład i certyfikat medyczny, potwierdzający jego skuteczność. Potrzebna jest seria kilku zabiegów, w trakcie których z obszaru terapii zostają usunięte toksyny, które są przyczyną nadmiernego rozrostu komórek tłuszczowych.

Oferta ważna do 15 marca 2022

Call Now Button